€ 10 euro netto/h

Dam pracę w Niemczech na budowie pracownik do wylewek podłogowych przy użyciu maszyny Bad Driburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Driburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 23, 2016 01:34

Firma z Bad Driburg poszukuje osób gotowych do podjęcia od zaraz pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisku pomocnika do wylewek podłogowych z użyciem maszyn.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego niemieckiego klienta z branży budowlanej, szukamy osób na stanowisko:

Pracownik do wylewek podłogowych przy użyciu maszyny

Miejsce pracy: Bad Driburg, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:

– wykonywanie wylewek podłogowych za pomocą maszyny

Oferujemy:

– stawka 10 euro netto/h

– darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:

– doświadczenie na ww stanowisku

– min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego

CV prosimy przesyłać na adres: a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Wylewki

ID ogłoszenia: 85456f2732924c2a

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PranGliwice
  • Zarejestrowany od: marzec 23, 2016

Inne przedmioty dodane przez PranGliwice

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PranGliwice »