€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz glazurnik-płytkarz bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 16, 2020 2:59 am
  • Wygasa: 9 dni, 6 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika-płytkarza. Zatrudnienie w Köln dla budowlańców bez znajomości języka przy wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz/pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: długoterminowa

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie układaniu płytek
  • możliwe zatrudnienie dla budowlańców przy wykończeniach i remontach
  • głównym obowiązkiem będzie przygotowywanie podłoża i układanie różnego rodzaju kafelków, fugowanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • konieczność bycia na własnej działalności gospodarczej oraz zwolnienie z podatku – ewentualnie pomoc w założeniu własnej działalności
  • mile widziana aczkolwiek niekonieczna znajomość języka niemieckiego

  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu
  • współpracę na dłużej
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 0049 1512 2205 192

Zgłoszenie można również przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • sping@cuch.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-glazurnik-plytkarz-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 305f889b9a597cf