€ od 10 do 12,50 euro za godzinę

Dam pracę w Niemczech na budowie dla montera przy dociepleniach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: Listopad 1, 2014 11:31 pm

Oferta pracy w Niemczech w firmie budowlanej ze Stuttgartu dla budowlańców. Zatrudnienie na budowie przy dociepleniach. Ogłoszenie skierowane jest dla osób umiejących porozumiewać się swobodnie w języku niemieckim.

Stanowisko: Pracownik przy dociepleniach

Miejsce pracy: Stuttgart

Zarobki: od 10 do 12,50 euro za godzinę plus dodatki w wysokości 4,5-5,5 euro na godzinę netto

Obowiązki:

  • Montowanie izolacji termicznych budynków oraz prace wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • posiadanie przynajmniej 3 letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • zaletą będą osoby z doświadczeniem w pracy w Niemczech
  • brak nałogów
  • obowiązkowość

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie
  • pomoc we wszelkich problemach i zaaklimatyzowaniem się w Niemczech
  • pracodawca proponuje stałe zatrudnienie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz aktualne dane kontaktowe prosimy przesłać na maila:

  • biuro@intermundia.pl

w tytule wiadomości należy wpisać: Dociepleniowiec

Oferujemy: http://www.poloniusz.pl/o1-22m1k4/

ID ogłoszenia: 6415452521ed9b3a

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na budowie dla montera przy dociepleniach Stuttgart”

  1. Witam Zdzisław Targosz lat 45 ,w budownictwie pracuję od 15 lat, jako tynkarz malarz, dociepleniowiec prace wykonuje samodzielnie i fachowo posiadam prawo jazdy kat b .pracowałem w Niemczech u prywatnych pracodawców.obecnie szukam stałej pracy w firmie w okolocach sztuttgart mój telefon 15204650494.