€ 1800€

Dam pracę w Niemczech na budowach przy wykończeniach, Ulm 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: ULM
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Roczny kontrakt
  • Opublikowany: luty 22, 2017 07:44

Firma działająca m.in. w Ulm poszukuje budowlańców gotowych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie na budowie przy malowaniu, dociepleniach, szpachlowaniu itp.

Obowiązki:

Prace przygotowujące powierzchnie pod wykonanie prac
Malowanie na zewnątrz i wewnątrz
Szpachlowanie, gipsowanie
Montaż płyt kartonowo- gipsowych
Gładzie
Ocieplenia
Malowanie konstrukcji metalowych

Wymagania:

Język niemiecki min. komunikatywny.
Doświadczenie w zawodzie min. 3 letnie
Chęć pracy w zespole
Odpowiedzialność i samodzielność w pracy
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
CV prosimy kierować na e-maila.

ID ogłoszenia: 60158ac43db34b51

Linki sponsorowane

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Pfeil1234
  • Zarejestrowany od: luty 21, 2017

Inne przedmioty dodane przez Pfeil1234

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Pfeil1234 »