€ 12 euro brutto/h plus dieta

Dam pracę w Niemczech murarz na budowie dla Polaków od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Lipiec 27, 2014 11:32 pm

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla budowlańców. Zatrudnienie w Monachium na stanowisku murarza dla Polaków. Znajomość języka niemieckiego wymagana jest na poziomie podstawowym

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: 12 euro brutto/h plus dieta za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • Wszelkie zadania murarskie- od stawiania fundamentów po budowanie ścian.
  • Praca z różnymi materiałami, samodzielne przygotowanie zaprawy.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • przynajmniej 5 letnie i udokumentowane doświadczenie w pracach budowlanych
  • referencje
  • brak nałogu alkoholowego
  • wykonywane zadań na jak najwyższym poziomie
  • możliwość przyjechania własnym samochodem

Oferta:

  • Praca na legalnych warunkach niemieckich
  • dobre zarobki plus dieta za każdy przepracowany dzień
  • Zatrudnienie od zaraz
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania oraz sprawach urzędowych
  • praca po 9 h dziennie, możliwe również weekendy

Aplikacja:
Kandydaci którzy spełniają określone przez nas kryteria proszeni są o przesłanie CV na adres:
neuearbeit@berlin.com
Wiadomość należy zatytułować: Murarz Monachium od zaraz

ID ogłoszenia: 69953cfee41ef2e5

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech murarz na budowie dla Polaków od zaraz Monachium”

  1. Witam.Jestem zainteresowany tą pracą.Mamy doświadczenie w tej branży. Od 2006 -2014 pracowałem w Holandii u jednego pracodawcy holenderskiego na stanowisku murarz.Mamy duże doświadczenie ponieważ pracowaliśmy w delegacji w Belgii czy w Niemczech.Nasze doświadczenia są bardzo obszerne. Murowanie bloczków betonowych klinkieru silci czy porotem.W REMONTACH TEŻ DAJĘ RADE JAK GLAZURA CZY REGIPSY OGÓLNOBUDOWLANE. czekam pilnie na wiadomość mój kontakt to bosman412@o2.pl lub tel.669435970

  2. Chętnie podejmę pracę jako murarz mam 17 lat doświadczenia w tym zawodzie jak również szkołę w tym kierunku nie jest mi obce murowanie na zaprawie jak również na kleju ytong jak i na pianie porotherm, tynki wylewki betonowe izolacje hydro docieplenia budynków (styropian wełna) i roboty wykończeniowe tel. 667558625