€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech kierowca kat.B – zaopatrzeniowiec Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 26, 2015 00:22

Hurtownia spożywcza z Frankfurtu poszukuje kierowcy kat.B w charakterze zaopatrzeniowca. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy rozwożeniu artykułów do klientów, rozładunku, załadunku i zbieraniu potwierdzeń odbioru.

Stanowisko: Zaopatrzeniowiec – Kierowca kat.B

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w hurtowni spożywczej jako zaopatrzeniowiec.
  • Obowiązkiem będzie rozwożenie artykułów spożywczych do kontrahentów.
  • Praca rozpoczyna się o godzinie 5 na magazynie, gdzie to pracownik sprawdza listę sklepów i pakuje odpowiednie produkty na samochód, następnie obowiązkiem jest rozwiezienie dostaw i wyładunek produktów na miejscu.
  • Niezbędne jest zebranie podpisów potwierdzeń.

Oczekiwania:

  • słowność, punktualność
  • posiadanie prawa jazdy kat.B i doświadczenia w pracy przy przewozie osób lub rzeczy
  • umiejętność bezkolizyjnej jazdy samochodem
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientem

Oferujemy:

  • możliwość pojęcia stałej pracy na terenie Niemiec
  • umowa o pracę bez pośredników
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy – telefon i samochód są przydzielane dla pracowników do wykorzystywania wyłącznie w celach służbowych – inne zastosowania muszą być omówione z przełożonym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 001/004/15

ID ogłoszenia: 42654ed9532320e7