€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech jako Opiekunka starszej Pani z okolic Leipzig (Lenau)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 18, 2017 16:22

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech na terenie Lipska w charakterze opiekunki osoby starszej. Zatrudnienie przy opiece nad Panią, która cierpi na problemy z nadciśnieniem oraz chorobę nowotworową.

Firma Herz 24 szuka opiekunki do seniorki z okolic Leipzig (Lenau)
Podopieczna cierpi na początkową demencję, częściową inkontynencję (ma założony cewnik). Ma również problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem – korzysta z pomocy balkonika lub wsparcia drugiej osoby. Cierpi na nowotwory i ma problemy z nadciśnieniem.
Obowiązki
prowadzenie domu –gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów.
opieka – pomoc w codziennych czynnościach, w myciu, ubieraniu się, w przyjmowaniu posiłków, aktywizacja podopiecznej poprzez wspólne spędzanie czasu.
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka sama w niewielkiej miejscowości. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielne mieszkanie z własną łazienką oraz dostępem do tv. Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 minut pieszo od miejsca pobytu. Do podopiecznej przyjeżdża opieka medyczna , która odpowiedzialna jest za opróżnianie cewnika. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie,
Wymagania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu ok. 28.01. na 2 miesiące.
Oferujemy
o Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
o Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
o Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
o Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
o Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
o Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
o Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
o Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
o Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy.
Rekrutujemy osoby z całej Polski. Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych. Dysponujemy także innymi ofertami pracy.
Osoba do kontaktu: Agnieszka Napierała, 730 399 700, agnieszka.napierala@herz24.pl

ID ogłoszenia: 728587f67b5dedf5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Agnieszkanap
  • Zarejestrowany od: styczeń 18, 2017

Inne przedmioty dodane przez Agnieszkanap

Ostatnie przedmioty dodane przez Agnieszkanap »