€ 1,400.00

Dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pani 85 l. ze Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 6 tygodni
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2020 03:00

W okolicy Stuttgartu dostępna praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad seniorką w wieku 85 lat, która cierpi na demencję i nadciśnienie.

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych.
W związku z obecną sytuacją, Promedica24 wprowadziła nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy.

Oferta kontaktu:
• Miejscowość – okolice Stuttgartu;
• Oferta wyjazdu – od 28.04 minimum na 6 tygodni – przejazd małym, firmowym busem!

Do opieki Pani Paula – podopieczna w wieku 85 lat, mieszka z mężem w małej miejscowości Brigachtal-Klengen. Podopieczna cierpi na demencję i nadciśnienie. Nie wymaga transferu, wstaje i chodzi samodzielnie. Pani Paula częściowo nie kontroluje oddawania moczu – nosi pieluchy i wkładki, wymaga całkowitej pomocy przy higienie i ubieraniu. Podopieczna nie ma problemów z zasypianiem, nie potrzebuje pomocy przy jedzeniu i piciu. Zakupy robi rodzina podopiecznej. Do dyspozycji opiekunki własny pokój, Internet.

Jeżeli uznasz, że podołasz takiej pracy ZADZWOŃ +48 514780760

Obowiązki Opiekunki:
• pomoc Podopiecznym w codziennych czynnościach życiowych;
• przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety;

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów – prowadzimy kursy on-line, za pośrednictwem Skype, Messenger lub WhatsApp, bez wychodzenia z domu!;
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:
• atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
• jedną czytelną umowę;
• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO) oraz kartę EKUZ;
• kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
• pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie (osobny pokój w mieszkaniu podopiecznego);
• dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
• sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

k.wieckowska@promedica24.pl

ID ogłoszenia: 7755e90612440d2c