€ 1,100.00

Dam pracę w Niemczech jako opiekunka do starszej pani Johanne w Großefehn od 18.09.2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Großefehn
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Dowolna
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2017 02:34

Od 18 września możliwa praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Großefehn przy opiece nad seniorką w wieku 83 lat, która porusza się na wózku.

wiek: 83 lata
wzrost: 160 cm
waga: 88 kg

Stan chorobowy: zaburzenia rytmu serca, podwyższone ciśnienie, zapalenie stawów, porusza się na wózku, pomaga w transferach, ale trzeba jej pomóc wstać i podtrzymać ją kiedy siada.

obowiązki: pomoc w myciu i ubieraniu, przygotowanie i podanie posiłków, dbałość o czystość otoczenia, zakupy bądź lista z zapotrzebowaniem.

Noc: niezakłócona

Przerwa: po obiedzie

Dostępne dla opiekunki: pokój, internet.

Wymiana na zastępstwo od 18.09.2017 na 4-5 tyg.

Szczegóły oferty pod numerem tel. 91 8871054

ID ogłoszenia: 13459b7d1b7a086a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: RehaMed24
  • Zarejestrowany od: grudzień 12, 2016

Inne przedmioty dodane przez RehaMed24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez RehaMed24 »