€ 10 EUR/Brutto + dodatki iGZ

Dam pracę w Niemczech jako Kelnerka / Pokojówka w hotelu z Ostseebad Boltenhagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ostseebad Boltenhagen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzgodneinia
  • Opublikowany: sierpień 17, 2018 03:25

Agencja “EastPower” dla klienta – hotelu z Ostseebad Boltenhagen poszukuje kelnerek – pokojówek do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Stanowisko: kelnerka /pokojówka
Rozpoczęcie pracy: 17.08.2018
Miejsce pracy: Ostseebad Boltenhagen
Ilość wakatów: 3
Stawka 10 EUR/brutto + dodatki wg iGZ
Zakwaterowanie:
Organizacja zakwaterowania po stronie East Power,
Dopłata pracownika do zakwaterowania 100 EUR/miesiąc
Mieszkanie w pełni wyposażone,

Opis stanowiska:
Serwowanie posiłków na salę,
Pomoc na kuchni w przygotowywaniu posiłków,
Prace porządkowe na sali restauracyjnej,
Sprzątanie pokoi po gościach hotelowych

Wymagania:
j. niemiecki ( znajomość podstawowa A1/A2)
Włąsny samochód mile widziany,
Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres: rekrutacja@eastpower.pl, więcej informacji na temat oferty otrzymają pańśtwo pod numerem telefnu, 575 440 254.

ID ogłoszenia: 5665b757b989d6bb

Brak tagów