€ 2500€

Dam pracę w Niemczech jako Kelnerka od zaraz w gastronomii, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 10, 2017 00:54

Aktualna propozycja legalnej pracy w Niemczech w gastronomii adresowana do kelnerek. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem z podstawowym językiem niemieckim przy obsłudze gości

Praca w Niemczech dla kelnerek

poszukujemy osoby na stanowisko: Kelnerka na terenie Niemiec
Termin wyjazdu: od zaraz

Obowiązki:
– przyjmowanie zamówień,
– serwowanie potraw i napojów,
– kasowanie gości,
– zachowywanie porządku na miejscu pracy.

Wymagania:
– język niemiecki na poziomie podstawowym
– doświadczenie
– sumienność
– gotowość do pracy
– nie jest wymagane wykształcenie

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie
– darmowe zakwaterowanie
– wynagrodzenie: ok. 2500 euro
– zwrot kosztów podróży
– elastyczne godziny pracy

Miejsce pracy: Wiesbaden (okolice Frankfurtu nad Menem)

Telefon kontaktowy: +48 883-255-774

ID ogłoszenia: 2585a01997d5e4bd

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Blazej.k
  • Zarejestrowany od: listopad 7, 2017

Inne przedmioty dodane przez Blazej.k

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Blazej.k »