€ 3,000.00

Dam pracę w Niemczech dla spawaczy od zaraz w Rietberg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rietberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Opublikowany: Kwiecień 2, 2021 3:01 am
  • Wygasa: 3 dni, 20 godzin

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz dla wykwalifikowanych spawaczy. Zatrudnienie 2021 w rejonie Rietberg przy spawaniu m.in. blach, kontenerów, pojemników, skrzyń etc.

Praca dla spawaczy, niemiecka umowa

Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełen
Wymagany język niemiecki: Komunikatywny

Zakres obowiązków
Głównym zadaniem jest spawanie na podstawie rysunku technicznego różnego rodzaju zlecenia:
Spawanie pojemników, kontenerów, koszy, skrzyń, urządzeń firmowych.
Spawanie stali czarnej, szlachetnej, aluminium- do wyboru.
Spawanie od 5mm – wzwyż.
Spawanie blach, spawanie rur – do wyboru.

Wymagania
Wyksztalcenie zawodowe na w/w stanowisku oraz ważne certyfikaty.
Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane .
Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej.
Motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy
Stała niemiecka umowę o pracę na czas nie określony.
Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.
Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawcę z możliwością dostępu do kuchni i internetu.
Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynkę z narzędziami)
Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia.
Wypłacanie bieżących cotygodniowych zaliczek.
Zarobki 12-13 Euro/h Brutto + 50 -60 Euro diety dziennej.
Wynagrodzenie
Od: 2500€
Do: 3000€
Prezentacja firmy:

IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa! Praca dla spawaczy Mag/Mig/Wig od zaraz. Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w każdym dowolnie wybranym terminie przez kandydata dla dla spawaczy każdego typu na terenie Niemiec.

Lokalizacje: Hamburg, Flensburg, Hannover, Stuttgart, Frankfurt/M, Fulda, Bielefeld, Köln, Kassel, Nürnberg, Koblenz, Freiburg, Münschen i.t.p

Recruiting

Königstrasse 38

33330 Gütersloh

praca@ims-zeitarbeit.eu

Tel.: 05241 234 90 48

Mobil.: 0049 176 1000 30 39

Fax: 05241 234 90 30

www.ims-zeitarbeit.eu

Umsatz-ID: DE126945336

ID ogłoszenia: 52160631d4697e84