€ 800 euro za miesiąc

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki dziecięcej Wiesbaden od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 3, 2015 22:04

Od zaraz szukamy kobiet do pracy w Niemczech na stanowisko opiekunki dziecięcej. Oferta z Wiesbaden  przy opiece nad 3 dzieci. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie w osobnym pokoju.

Stanowisko: opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Niemcy, Wiesbaden
Wynagrodzenie: 800 euro za miesiąc
Start: od zaraz

Zadania:
– praca w rodzinie polsko-niemieckiej
– wykonywanie prac domowych
– opiekowanie się 3 dzieci oraz 2 psami
– przygotowywanie posiłków
– zajmowanie się praniem i prasowaniem ubrań

Wymagania:
– zaradność, obowiązkowość
– kandydatka powinna być dojrzała emocjonalnie i mieć doświadczenie przy opiece nad dziećmi
– niemiecki na poziomie podstawowym lub wyższym
– dla kobiet od 25 do 50 lat
– osoba energiczna , pomysłowa
– umiejętność komunikowania się z dziećmi
– wyjazd na dłuższy okres, całkowite oddanie się rodzinie
– interesują nas tylko osoby bez nałogów

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie w pokoju u zatrudnionej rodziny (osobna łazienka oraz TV)
– darmowe posiłki
– jasne warunki zatrudnienia
– elastyczność godzinową
– sprawdzona rodzinę
– dzień wolny w tygodniu (niedziele)
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesłanie CV + zdjęcie na adres mailowy: http://www.poloniusz.pl/01-2306k/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-kobiet-opiekunka-dziecieca-od-zaraz-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 528551f08e6d92d1