€ 1,500.00

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki do seniora z Oberschlettenbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberschlettenbach
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 17, 2020 00:15

Począwszy od 23-go lipca do podjęcia praca w Niemczech w charakterze opiekuna bądź opiekunki osób starszych. Zlecenie z Oberschlettenbach przy opiece nad seniorem z demencją.

23.07.2020 Miejscowość: 76149 Oberschlettenbach.
Do opieki jest starszy Pan. Mieszka w domku jednorodzinnym. Podopieczny ma demencje, problemy ze słuchem. Lubi oglądać tv, jest spokojną osobą,.
Obowiązki opiekunki: pomoc seniorowi w codziennej pielęgnacji ciała, ubieraniu oraz przygotowywanie posiłków.
Dla opiekunki jest osobny pokój z Internetem.
Wymagany j. niemiecki komunikatywny.
Stawka za zlecenie 1500€ /mc
Oferujemy:
– umowa zlecenie- stawka + zwrot za podróż
– druk A1
– karta EKUZ
– ubezpieczenie NNW Alianz
– Składki ZUS od średniej krajowej ( ok. 5600 zł),
– 500 zł za pobyt w Polsce.
– ubezpieczenie w Polsce.

Zainteresowana?

Więcej informacji pod nr 882517153 lub 882513645 email: rekrutacja@danassylwias.com

Jesteśmy uczestnikami programu rzetelna firma

ID ogłoszenia: 2805f100a417cd30

Brak tagów