€ 1300 euro/mc netto

Dam pracę w Niemczech dla kobiet przy opiece nad osobą starszą Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 10, 2014 00:07

Firma niemiecka poszukuje od zaraz kobiet do pracy w Niemczech. Oferta z Berlina dla opiekunki nad osobą starszą- 71 letnim mężczyzną. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i językiem niemieckim w stopniu podstawowym.

Stanowisko: Opiekunka do osób starszych
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 1300 euro/mc netto

Zadania:
Opiekunka będzie się zajmować 71 letnim mężczyzną z demencją poruszającym się za pomocą balkonika. Zatrudniona będzie przygotowywać posiłki, podawać leki, pomagać przy myciu itp.

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na danym stanowisku jest wymagane
– kandydaci bez nałogów
– prawo jazdy kat.B mile widziane
– możliwość wyjazdu od zaraz
– osoba empatyczna, wrażliwa, pomocna, wyrozumiała

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie miesięczne
– podpisanie umowy na zlecenie
– opłacanie składek ZUS
– zwracamy koszty za przejazd do kraju zatrudnienia i powrót do domu
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– pomoc w razie pytań
– darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-opiekunka-osob-starszych-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 40254600f2cb804a

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech dla kobiet przy opiece nad osobą starszą Berlin”

  1. Jestem zainteresowana tą praca mam32lata

  2. opieka berlin na listopad 11, 2014 @ 18:56

    witam,
    jestem zainteresowana oferta pracy w Berlinie {ID OGŁOSZENIA: 40254600F2CB804A}
    Znam niemiecki w stopniu komunikatywnym,posiadam doswiadczenie w tego typu pracy (3-krotnie blam w pracy w niemczech -ostatnio w tym roku w Berlinie).
    Ukonczylam roczny kurs opieki nad osobami starszymi i przewlekle chorymi w Akademii Pomorskiej w Slupsku.Odbylam 2-miesieczny starz w DPS w slupsku oraz miesiaczny starz w szpitalu i miesieczny w MOPR w Slupsku.Ponadto rok opiekowalam sie moja babcia chora na demencje i raka.
    pozdrawiam
    Halina Stanilewicz
    tel.502516358

  3. Witam serdecznie

    Jestem zainteresowana podjeciem pracy jako opiekunka w Berlinie/ostatecznie inne regiony/ Staz pracy w opiece 5 lat jezyk niemiecki w miarę dobry. Gotowość do wyjazdu od 15,11.br do 31.03.2015 Mam tylko 1 warunek podopieczni bez inkontynencji. Te;.517-371-889

    Pozdrawiam Krystyna Gembiak

  4. Witam.Chcę podjąć pracę w Berlinie jako opiekun.Mam 41 lat.Z zawodu jestem ratownikiem medycznym.W Niemczech jako opiekun pracowałam dwukrotnie.Jestem osoba bez nałogów.Proszę Państwa,interesuje mnie wyjazd 3-tygodniowy na okres świąteczny.
    Pozdrawiam-Agnieszka