€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 21, 2015 00:11

Poszukujemy pracowników do sprzątania biur na zmianie wieczornej we Frankfurcie nad Menem. Oferta pracy w Niemczech  jako sprzątaczka bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zarobki: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Sprzątanie w biurowcach różnych firm znajdujących się w centrum Frankfurtu.
  • Prace wykonywane będą po wyjściu innych pracowników.
  • Obowiązkiem będzie przecieranie biurek, sprzątanie sal konferencyjnych, wynoszenie śmieci, dbanie o ogólny porządek.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmianę wieczorno – nocną
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu – potwierdzone referencjami lub świadectwem pracy
  • praktyczna umiejętność sprzątania
  • energiczność, zorganizowanie
  • samodzielność ale również i zdolność do współpracy

Oferujemy:

  • pracę w godzinach popołudniowych
  • zorganizowane zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie oraz składki
  • zapewniona karta miejska na transport aby przejeżdżać sprawnie z jednego biurowca do innych
  • opieka polskojęzycznego współpracownika
  • szkolenie stanowiskowe

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 49954bd3fb23240b

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie biur Frankfurt nad Menem”

  1. EWA KARCZEWSKA na styczeń 31, 2015 @ 16:35

    DOBRY WIECZÓR.BARDZO PROSZĘ O INFORMACJE – CZY JEST AKTUALNA PRACA W CHARAKTERZE SPRZĄTACZKI,BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA.JESTEM W TRAKCIE NAUKI JĘZYKA NIEMIECKIEGO.SERDECZNIE POZDRAWIAM I OCZEKUJĘ POZYTYWNEJ ODPOWIEDZI.W ZAŁĄCZENIU PRZESYŁAM SWOJE CV.

    KARCZEWSKA EWA.