€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie kosmetyków, Köln 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2020 03:18

Firma z Koloni poszukuje pakowaczy od zaraz do legalnej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Oferta bez znajomości języka niemieckiego również jest dostępna.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Obowiązki:

  • ręczne składanie kartonów oraz pakowanie kosmetyków
  • praca przy linii produkcyjnej
  • wykonywanie zadań porządkowych

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • duża zaletą będzie prawo jazdy kat.B i gotowość do poruszania się autem służbowym
  • wysoka motywacja
  • zręczność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pracę w pełnym etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • bardzo dobre zarobki wypłacane w walucie euro, raz na miesiąc
  • ubezpieczenie
  • premie oraz dodatki w postaci bonusów
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • opcja podjęcia długotrwałej współpracy
  • rozwój

Aplikacja:

Aplikacja możliwa przez FB (link na dole), pytania telefonicznie.

  • 662288757 / 798680242

źródło: www.facebook.com/job_opening/347236406258202

ID ogłoszenia: 5845ef1472c56b58