€ 1350 + dodatki

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2015 21:42

Hurtownia art. dla dorosłych z Monachium zatrudni od zaraz pracowników, pary bez znajomości języka do zbierania zamówień i pakowania na magazynie. Niemcy praca dla Polaków na stanowisku magazyniera.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1350 euro brutto miesięcznie + dodatki

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca na magazynie z akcesoriami dla dorosłych – różnego rodzaju odzież, zabawki, akcesoria a także produkty spożywcze.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień oraz pakowanie towarów w dyskretne opakowania.
  • Zadaniem będzie również współpraca z kurierami i wydawanie towaru.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • wiek powyżej 18 lat
  • umiejętność pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na magazynie
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego, również dla par
  • bardzo sumienne szkolenie stanowiskowe z zasad magazynowych oraz systemu komputerowego
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Magazynier, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4885605a3327a3a4

2 komentarze na “Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie od zaraz Monachium”

  1. witam jesteśmy z mężem zainteresowani państwa ofertą mamy po 40 lat jesteśmy odpowiedzialnymi ludzmi pozdrawiamy

  2. Witam serdecznie szukam pracy aktulanej oferty jestem z monachium troszke juz tu mieszkam mam auto jesli jesz oferta aktulana prosze o odpowiedz pozdrawiam