€ od 1550 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par produkcja czekolady Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 7, 2016 03:27

Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji wyrobów czekoladowych w manufakturze słodyczy z Kolonii. Zatrudnienie dla par od zaraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: przez okres próbny trwający 3 miesiące pracownik otrzymuje 1550 euro miesięcznie brutto, po podpisaniu umowy na stałe wynagrodzenie wzrośnie do 1700 euro za miesiąc

Zakres zadań:

  • przygotowywanie masy czekoladowej do produkcji czekolad, pralin, figurek
  • odmierzanie składników zgodnie z recepturą
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • ręczne ozdabianie figurek oraz pralinek
  • pakowanie oraz kontrola jakości produktu finalnego

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • sprawne zarządzanie czasem pracy
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w Kolonii
  • początkowo umowa na 3 miesięczny okres próbny
  • dla pracowników wywiązujących się z obowiązków stałe zatrudnienie w oparciu o niemieckie prawo pracy
  • zakwaterowanie będzie zorganizowane w cenie 200 euro za pokój jednoosobowy lub w przypadku par (pokój dwuosobowy) 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Niemcy praca w manufakturze czekolady, Kolonia″ na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com

UWAGA! Prosimy o załączenie CV ze zdjęciem, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-kolonia-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-wyrobow-z-czekolady/

ID ogłoszenia: 445577d92a2ef312

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par produkcja czekolady Kolonia”

  1. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072

  2. Krystian28091995 na lipiec 20, 2016 @ 13:51

    Jestem z kolega zainteresowany wasza osferta pracy nie posiadamy doswiadczenia lecz myslimy je szybko zdobyc polecamy sie prosze o kontakt ! Na Mail : krystian28091995@wp.pl lub Telefon : 732 927 293 .