€ 10,85-13,30/h+dieta

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla malarza na budowie od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 5, 2020 04:51

Propozycja zatrudnienia na budowie od zaraz dla malarzy bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach dla budowlańców z kwalifikacjami.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: różne miasta, w zależności od potrzeby

Wakaty: 25

Wynagrodzenie: od 10,85 do 13,30 euro brutto na godzinę pracy plus dieta za każdą przepracowaną godzinę w wysokości od 4 do 6 euro netto

Zakres zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należała praca budowlana na zewnątrz i wewnątrz przy malowaniu, obróbce elewacji, szpachlowaniu, tapetowaniu

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • chęć podjęcia pracy stałej
  • umiejętność tapetowania
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie wykształcenia jako malarz budowlany

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • opieka przed wyjazdem i bezpośrednia pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz organizacji wyjazdu do Niemiec
  • wsparcie koordynatora z Agencji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez link:

Krótki link: https://link.do/malarz-budowa

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-dla-malarza-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 925eb00f15b0cd1