€ 12000-18000 PLN

Dam pracę w Niemczech bez języka remonty-wykończenia od zaraz na budowie w Hamm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 5, 2022 01:32

Firma z Hamm od zaraz poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na budowie bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamm, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 12000 do 18000 PLN brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych przy wykończeniach
  • obowiązkiem będzie montaż regipsów, szpachlowanie, nakładanie gładzi, tynkowanie, układanie płytek, praca przy elewacjach i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie własne auto i prawo jazdy kat. B
  • brak nałogu alkoholowego!
  • obowiązkowo doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane zgłoszenia od grup 3-4 osobowych

Zapewniamy:

  • tanie zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • konieczność posiadania własnej działalności gospodarczej – polskiej lub niemieckiej
  • zatrudnienie również dla osób bez znajomości języka
  • duża liczba zleceń

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt na numer:

  • +48 881 171 506

Najlepiej kontaktować się poprzez WhatsApp i SMS.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-niemcy-wykonczenia-wnetrz-prace-ogulnobudowlane-CID4-IDPFtMc.html

ID ogłoszenia: 49062c357569c33a