€ 4400-6600 PLN

Dam pracę w Niemczech bez języka przy inwentaryzacjach od zaraz Hamburg i Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: sierpień 27, 2019 01:57

Od zaraz w rejonie Hamburga i Frankfurtu nad Menem do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka przy inwentaryzacjach – liczeniu towarów z pomocą skanera ręcznego.

Praca w Niemczech (Hamburg lub Frankfurt nad Menem).
W Pracy nie jest wymagany język Niemiecki.

Czas trwania Projektu:
1.10.-30.11.19
możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Stanowisko:
Pracownik inwentaryzacji

Obowiązki:
— liczenie towarów za pomocą skanera ręcznego
— kontrola ujętych stanowisk

Wymagania:
-Umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność wykonywania prostych obliczeń
-Chęć do pracy.

Oferujemy:
-9,50€ na godzinę brutto
– Gwarantujemy transport oraz pokrywamy koszty noclegów w trakcie trwania projektu.

WYŚLIJ CV LUB ZADZWOŃ:
+48519526022
Do wysyłanych CV prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 3595d64227d34c6b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Sebastian_novon

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Sebastian_novon »