€ 9 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz Kolonia sprzątanie galerii handlowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 20, 2015 00:25

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Kolonii od czerwca 2015 przy sprzątaniu galerii handlowej. Zatrudnienie na minimum 12 miesięcy.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Kolonia

Rozpoczęcie: czerwiec 2015

Wynagrodzenie: 9 euro na godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony do sprzątania galerii handlowej. Obowiązkiem będzie dbanie o ład na terenie ogólnodostępnym dla klientów jak: korytarze, pomieszczenia administracyjne, toalety dla klientów oraz części biurowej.

Oczekiwania

  • elastyczność godzinowa
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć zatrudnienia na stałe
  • gotowość do podjęcia pracy od początku czerwca 2015

Oferta:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatna rekrutacja
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • bezpłatne zamieszkanie na okres 2 pierwszych miesięcy
  • osoby które pomyślnie przejdą okres próbny otrzymają do podpisania umowę na lepszych warunkach

Uwaga: Posiadamy również ofertę pracy dla koordynatora ze znajomością języka niemieckiego. Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosić będzie 12 euro brutto. Jeżeli spełniacie wymóg języka również zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na poniżej podany adres kontaktowy. Zgłoszenie prosimy zatytułować: sprzątanie/06/15

Adres kontaktowy: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-przy-sprzataniu-obiektu-handlowego-bez-jezyka-kolonia-od-czerwca-2015/

ID ogłoszenia: 337555bb2fce912f

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz Kolonia sprzątanie galerii handlowej”

  1. Witam bardzo zainteresowala mnie ta oferty pracy,jestem osoba pracowita ,moge wyjechac w kazdej chwili jesli zostane zatrudniona. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby ,pozdrawiam