€ 1350-1500 euro netto/mies.

Dam pracę w Niemczech – Aplikator (naklejacz) folii samoprzylepnej 3M

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle, Saksonia-Anhalt
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 1, 2017 00:28

Firma z miejscowości Halle poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko aplikatora folii samoprzylepnej (3M). Praca w Niemczech dla osób z komunikatywną znajomością języka.

Stanowisko: Aplikator (naklejacz) folii samoprzylepnej 3M, wymagany niemiecki
Miejsce pracy: Halle, Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: KOMUNIKATYWNA
Nr oferty 01/35/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Aplikator (naklejacz) folii samoprzylepnej 3M.

Opis / Obowiązki:
Miasto: okolice miasta Halle Niemcy (Saksonia, 250 km od granicy).
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe.
Pracodawcą jest niemiecki producent reklamy świetlnej, pokrywanej folią marki 3M. Park maszynowy składa się z ploterów, drukarek wielkoformatowych i aplikatorów folii samoprzylepnej.
Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 175 godz. miesięcznie

Główne zadania:
Digitalprint, obsługa ploterów i drukarek wielkoformatowych.
Plot i obróbka folii, aplikacja folii.
Naklejanie druków na sucho i mokro.
Kontrola wykonanych detali.

Wymagania:
Praktyczna znajomość w obróbce i naklejaniu różnych folii samoprzylepnych plotowanych i w całości.
Znajomość oprogramowania do wydruków detali na ploterze, czy drukarce.
Obsługa ploterów oraz drukarek wielkoformatowych.
Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy.

Oferujemy:
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: od 11 do 12 euro (w zależności od kwalifikacji).
Miesięczne wynagrodzenie netto od 1350 do 1500 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 200 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy
b.nowosad@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/35/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 519 685 033, 519 685 142 lub (32) 739 06 61.

ID ogłoszenia: 26059a7f953d8f4b