€ 9,79-11,75€ brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz bez języka sortowanie paczek, Saksonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: saksonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 17, 2019 04:08

Dla pracowników fizycznych także bez znajomości języka aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek na magazynie logistycznym firmy kurierskiej z Saksonii.

Bez znajomości języka niemieckiego – magazyn sortowni kurierskiej
praca fizyczna w Niemczech

Poszukujesz nowej pracy za granicą?
Chcesz wyjechać do pracy, lecz obawiasz się organizacji wyjazdu?
Spróbuj swoich sił z IDEAL, a my zaopiekujemy się Tobą i pomożemy we wszelkich formalnościach.

Opis stanowiska
• rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
• praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej
• praca według ustalonego grafiku
• praca z polskim zespołem

Wymagania
• wysoka sprawność fizyczna
• odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
• stosowanie się do poleceń przełożonego
• pozytywne podejście do swoich obowiązków
• mile widziane osoby z prawa jazdy kat. B i własnym autem

Oferujemy
• legalna praca w pełnym wymiarze czasu
• zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
• stawkę 9,79€ brutto/dzień i 11,75€ brutto/noc *
• pokoje 2-3 osobowe w pensjonatach, mieszkaniach
• całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
• wypłata wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
• pomoc w zorganizowaniu transportu
• zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
• możliwość pracy w dodatkowych godzinach

sylwia.jankowska@idealwork.pl

ID ogłoszenia: 285df75eb66df26

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sylwia jan
  • Zarejestrowany od: grudzień 16, 2019

Inne przedmioty dodane przez sylwia jan

Ostatnie przedmioty dodane przez sylwia jan »