€ 12 euro/h brutto + dodatki

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Luty 13, 2017 5:41 am

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach biur oraz mieszkań. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz w Stuttgarcie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca wykonywana będzie zespołowo
  • pracownicy zajmują się demontażem, zabezpieczeniem i zapakowaniem towarów na samochód przewozowy
  • w miejscu docelowym osoby zatrudnione będą zdejmować towar z samochodu, odpakowywać i montować we wskazane miejsca

Oczekiwania:

  • mile widziane aplikacji od osób z doświadczeniem zawodowym
  • konieczność posiadania aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zwinność i zręczność
  • zdolność do pracy w zespole
  • ostrożność
  • dbanie o powierzone mienie

  • za pracę w soboty i w godzinach nadliczbowych obowiązuje dodatek w wysokości +30% stawki podstawowej
  • stałe godziny pracy – od 8 do 16
  • możliwe nadgodziny
  • pomoc w zorganizowaniu taniego zamieszkania na mieście
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu i pomoc w dopełnianiu formalności

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: fizyczna-przeprowadzki/02/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 77658a1050feda95

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem tej pracy proszę o kontakt 513149587
    Knauf87@Interia.pl

  2. Witam jestem bardzo zainteresowany ofertom i dyspozycyjny w każdej chwili i proszę o kontakt pod nr 725144015