€ 2,500.00

Budownictwo praca w Niemczech, Lipsk dla budowlańców z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 29, 2016 05:15

Agencja zatrudnienia dla kontrahentów z Lipska poszukuje wykwalifikowanych budowlańców chętnych do pracy w Niemczech w sektorze budownictwa przy malowaniu, montażu urządzeń sanitarnych, instalacji elektrycznych etc.

Firma Oliwia Klich Consulting posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 13992 dla swojego niemieckiego Klienta, poszukuje osób do pracy na stanowiskach: malarz budowlany, elektryk oraz hydraulik.

Pracownicy budowlani do Niemiec
Miejsce pracy: różne miasta na terenie Niemiec.

Obowiązki adekwatnie dla zawodów:
MALARZE:
• Przygotowywanie ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych do pokrycia farbą, tapetą lub tynkiem,
• Malowanie ścian wewnątrz oraz na zewnątrz budynków,
• Tapetowanie, szpachlowanie, kładzenie gładzi itp.
HYDRAULICY:
• Montowanie różnego rodzaju urządzeń sanitarnych,
• Instalowanie przyłączy wodno-kanalizacyjnej,
• Ogólne prace hydrauliczne.
ELEKTRYCY:
• Czytanie i rozumienie schematów elektrycznych i symboli,
• Montaż przewodów według rysunku technicznego,
• Podłączanie przewodów do urządzeń przemysłowych.
Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód ( warunek konieczny )
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe,
• Zaangażowanie i motywacja do pracy.
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach w oparciu o umowę o pracę,
• Gwarantowany pakiet socjalny,
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę ( na życzenie ),
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 10 euro/godzinę netto.

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres e-mail:
consulting@oklich.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Oliwia Klich Consulting danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”

ID ogłoszenia: 6715746dc2336723

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Oliwia Klich
  • Zarejestrowany od: maj 26, 2016

Inne przedmioty dodane przez Oliwia Klich

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Oliwia Klich »