€ 12/h brutto

Budownictwo praca w Niemczech bez języka od zaraz dla malarza-tapeciarza, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 22, 2018 04:43

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na budowie dla malarza-tapeciarza. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego. Poszukiwane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz – pracownik budowlany

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy przygotowywaniu ścian pod prace – szpachlowaniu, gruntowaniu oraz malowaniu i tapetowaniu

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy przy wykończeniach
  • samodzielność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna do podjęcia tej pracy

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia umowę niemiecką podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne warunki finansowe i pensje wypłacane terminowo
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne oraz społeczne
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres z dołączeniem CV:

  • office@factory600.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-dla-malarzy-tapeciarzy-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8975b031593521b7