€ 2100-2500 Euro

Budownictwo oferta pracy w Niemczech dla Montera instalacji sanitarnych i grzewczych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Całe niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: grudzień 11, 2016 17:01

Otwarta rekrutacja z branży budownictwa dla monterów instalacji sanitarnych i grzewczych, którzy poszukują legalnej pracy w Niemczech zgodnie ze swoim wykształceniem zawodowym.

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy: MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I GRZEWCZYCH

Obowiązki:

-instalacje rur zasilających (woda, ścieki), instalacja urządzeń sanitarnych i ceramiki (biały montaż)

-instalacje systemów grzewczych

-instalacje wentylacji

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe

-mile widziana znajomość języka niemieckiego

-prawo jazdy kat. B i własny samochód

-doświadczenie w pracy na ww. stanowisku

Oferujemy:

-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniająca ubezpieczenie społeczne oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności takich jak założenie konta bankowego

-zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

-atrakcyjne wynagrodzenie, 11.23 Euro brutto/godzinę

-diety w wysokości 40 Euro dziennie na pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania

-kurs językowy

-bezpłatne ubranie robocze, odzież ochronną i niezbędne narzędzia do pracy

Dołącz do naszego zespołu! Aplikuj!

Wyślij CV na adres: dominika@time2work.com.pl

Nie jesteś pewny/a czy spełniasz nasze wymagania?

Napisz – odpowiadamy na każde zgłoszenie!

Rozpatrywane będą kandydatury zawierające klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Time2work sp. z o.o. oraz podmioty związane. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 poz. 922).”

ID ogłoszenia: 2505848082595f57

Brak tagów