€ do ustalenia

Brukarz praca Niemcy od zaraz na budowie w Düsseldorf 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: dusseldorf
  • Opublikowany: maj 6, 2019 02:09

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Düsseldorf poszukuje od zaraz doświadczonych brukarzy do pracy w Niemczech na budowie przy układaniu kostki brukowej oraz kamienia naturalnego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Düsseldorf Niemcy.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe w niemieckim zakładzie brukarskim.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 190 do 200 godz. / mies. (mogą dochodzić soboty).

Główne zadania:

Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.).
Niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie.
Obsługa elektronarzędzi i maszyn budowlanych, jak np. minikoparka.
Samodzielne kierowanie pracą brygady brukarzy, przy kwalifikacjach brygadzisty.

Wymagania:

Młody wiek, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w grupie.
Konieczne aktualne i udokumentowane doświadczenie na stanowisku brukarza.
Mile widziane doświadczenie na stanowisku brygadzisty ekipy brukarzy.
Doświadczenie przy drobnych pracach murarskich i betoniarskich.
Mile widziana umiejętność obsługi minikoparki lub innych maszyn budowlanych.
Konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Konieczne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
+ Samochód firmowy do dyspozycji.
+ Wypłata wszystkich godzin pracy.
+ Gwarantowana wypłata podczas okresu zimowego.
Wynagrodzenie brutto: 13 do 15 euro (brukarz bez funkcji brygadzisty).
Wynagrodzenie brutto: 15,50 do 20 euro (brukarz brygadzista).
Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1650 do 2300 euro (w zależności od kwalifikacji).
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, ale opłaca pracownik, ok. 200 do 400 euro miesięcznie.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy wpisać: brukarz Niemcy

eastgaterecruitment.com/

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 8545ccb85048c8e1