€ 9,20 euro brutto/h

Bremen dam pracę w Nemczech bez znajomości języka dla par pakowanie ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 11, 2016 04:31

Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy ręcznym pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla dwóch par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Stawka godzinowa: 9,20 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • ręczne pakowanie ciasteczek owsianych
  • zadania wykonywane będą przez pracowników przy linii produkcyjnej w rękawiczkach, odpowiedniej odzieży oraz czepku
  • kontrolowanie jakości ciastek

Wymagania:

  • szybkość, energiczność
  • mile widziane zgłoszenia od osób z możliwością przyjechania swoim samochodem
  • dobre zorganizowanie
  • szybkość nauki nowych rzeczy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności

Oferta:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek oraz dostępem do świadczeń socjalnych
  • odzież robocza
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na 3 miesięczny okres próbny
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zapraszamy wszystkich chętnych do wysyłania zgłoszeń na adres: einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Pakowanie ciastek, Bremen 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-bremen/

ID ogłoszenia: 9656bb9d76583e2

1 odpowiedź na “Bremen dam pracę w Nemczech bez znajomości języka dla par pakowanie ciastek”

  1. Adam-Kondracki na luty 17, 2016 @ 12:59

    Jestem zainteresowany praca wraz zona i synem moj tel.797726734.Pozdrawiam Adam Kondracki szczecin