€ 111.00

Blacharz samochodowy / lakiernik od zaraz praca Niemcy w Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bamberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 23, 2024 03:49

Warsztat z Bamberg od zaraz poszukuje doświadczonych lakierników – blacharzy samochodowych do podjęcia pracy w Niemczech przy naprawach pojazdów. Darmowe zakwaterowanie na miejscu.

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie blacharz/ blacharz lakiernik mamy dla Ciebie propozycję pracy w Niemczech.

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?
– znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie w zawodzie
– zaangażowanie
– mile widziane prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
– przygotowywanie karoserii aut do dalszych prac
– naprawy i konserwacja nadwozi
Oferujemy:
-darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
-dietę
-prace na dłuższy okres
-atrakcyjne wynagrodzenie
– zatrudnienie na niemieckich warunkach

Zainteresowany?
Zadzwoń:
Dominika + 48 570 901 033
Wiktoria + 48 731 901 913
Kamila +48570901414

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)
Częstochowa

ID ogłoszenia: 46665aa74ef61d26