€ 14,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 18, 2017 2:04 am

Hurtownia napojów z Cottbus posiada wakat na stanowisku magazyniera. Oferta aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Cottbus, Niemcy

Zarobki: w zależności od zmiany, dzienna 10,50 euro brutto na godzinę, nocna 14,50 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie zamówień oraz układanie towarów na palety
  • obsługa wózka paletowego oraz skanera ręcznego
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek i załadunek
  • dbanie o porządek
  • cykliczne inwentaryzacje

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogiczny stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów z przenoszeniem towarów ważących do 20 kg

  • na miejscu zamieszkanie w cenie 250 euro od osoby miesięcznie
  • przejazdy darmowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy obowiązującej do końca roku 2017
  • samodzielny wybór zmian na których będziesz pracować – nocne, dzienne lub rotacyjnie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysłania zgłoszenia mailowo. Prosimy wysłać wiadomość na podany poniżej adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Magazyn z napojami, Cottbus – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-cottbus/

ID ogłoszenia: 9385995f48f2b910