€ 1890/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz dla par na magazynie obuwia Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 28, 2020 03:49

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni z obuwiem. Od zaraz zatrudnienie w Lipsku dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Wynagrodzenie: 1890 euro brutto miesięcznie

Termin: od lutego 2020

Zakres zadań:

  • pilnowanie porządku, dbanie o archiwizację dokumentów
  • kompletowanie towarów na podstawie zamówienia
  • pakowanie i zabezpieczanie przesyłek
  • rozładunek dostaw
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pełna samodzielność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • utrzymywanie porządku wokół siebie
  • dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia solidnego doświadczenia w pracy za granicą
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc koordynatora
  • bardzo dobre zarobki
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 02/2020” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2785e2f4f71d77a2

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz dla par na magazynie obuwia Lipsk”

  1. Dzień dobry,

    Para 20 i 21 lat bez nałogów chętni do podjęcia pracy od zaraz. Poszedł mail.
    Tel: (+48) 513 325 399
    E-mail: dom-wer@wp.pl

    Pozdrawiam