€ 12.43

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie z ubraniami od zaraz w Unna

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Unna
  • Opublikowany: styczeń 6, 2023 02:04

Od zaraz atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech również bez znajomości języka na magazynie z ubraniami w miejscowości Unna. Zatrudnienie przy komisjonowaniu towaru ze skanerem ręcznym.

Chcesz zarabiać w EURO?

Rozpocznij pracę w magazynie wypełnionym ubraniami popularnych producentów. Na stanowisku komisjonera zadbasz, aby zostały one na czas dostarczone do klientów. To prosty sposób, aby zdobyć doświadczenie w logistyce i dobrze zarobić.

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. komisjonowanie ze skanerem ręcznym, odbiór artykułów, pakowanie, załadunek/rozładunek kontenerów. W magazynie w Unna będziesz pracować od poniedziałku do piątku na 2 zmiany – od 7:00 do 15:30 lub od 10:00 do 18:30. Dzięki temu znasz swój plan dnia i możesz zaplanować odpoczynek lub zwiedzanie. To świetna okazja, aby zobaczyć okolicę, w której leży m.in. zielona metropolia Westfali, czyli Dortmund.

Jeżeli masz własny samochód, możesz na tym skorzystać! Pomóż kolegom w dojeździe do/z miejsca pracy i zyskaj zniżki lub dofinansowania. Aplikuj i pracuj w nowoczesnym magazynie w Niemczech!

GWARANTUJEMY:
-> Super stawkę 12,43 €/h i wypłaty zawsze na czas!
-> Zakwaterowanie płatne tylko 12,00 € dziennie
-> Pracę w systemie zmianowym 07:00-15:30, 10:00-18:30
-> Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-> Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
-> Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
-> Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
-> Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować
-> Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
-> Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

OBOWIĄZKI
 Pakowanie
 Komisjonowanie ze skanerem ręcznym
 Praca z artykułami fashion
 Załadunek/rozładunek kontenerów
 Inne prace magazynowe m.in. tj. etykietowanie, składanie kartonów, kontrola jakości itp.

WYMAGANIA
 Gotowość do pracy w systemie zmianowym
 Kondycja niezbędna do pracy fizycznej (praca chodząca)
 Chęć pracy przez dłuższy okres
 Prawo jazdy kat. B (warunek nie jest konieczny)
 Mile widziany własny samochód i chęć transportowania innych do miejsca pracy

Aplikuj już teraz! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby opowiedzieć więcej o zatrudnieniu.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 17263b2be3e33ef6