€ do ust.

Bez znajomości języka praca Niemcy przy produkcji sałatek od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 31, 2020 03:25

Fabryka żywności poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech przy produkcji sałatek. Ogłoszenie 2020 także bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji sałatek i zdrowej żywności

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem składników – myciem, krojeniem, pakowaniem
  • obowiązkiem będzie porcjowanie i pakowanie sałatek
  • praca to również wspieranie produkcji świeżych deserów i antipasti
  • inne zadania w charakterze pomocnika
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem i kartą EKUZ
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • solidne warunki zatrudnienia i dobre wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojazd pomiędzy zakwaterowaniem a pracą
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • 660 575 858
  • 735 971 935

Aplikować można również za pośrednictwem źródła.

źródło: www.olx.pl/oferta/produkcja-salatek-i-deserow-zdrowa-zywnosc-CID4-IDDaaHN.html

ID ogłoszenia: 6705e335641982c0