€ 2300-2700/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji pizzy w fabryce Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:27 am

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Berlina na produkcji pizzy. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Mieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • praca zgodnie z surowymi normami BHP do pracy z żywnością
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, przygotowywanie składników, dbanie o wysoką jakość, pilnowanie ciągłości, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpieczne środowisko pracy, maseczki, rękawiczki
  • uniform służbowy
  • opiekę polskiego koordynatora
  • płatne zamieszkanie, koszt miesięczny to 200 euro od osoby
  • umowę niemiecką na czas określony z opcją przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. prod/b1/11/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 7575fbfe2cb8efea