€ 9-11/h netto

Bez znajomości języka praca Niemcy na budowie przy rozbiórkach od zaraz Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: Marzec 19, 2021 4:42 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka w Hamburgu przy rozbiórkach budowlanych. Pracodawca pomaga na miejscu zorganizować zamieszkanie.

Stanowisko: pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 9 do 11 euro netto na godzinę

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac przy rozbiórkach – wyburzanie zleconych budynków, demontowanie okien, drzwi, armatury, obsługiwanie urządzeń budowlanych i burzenie ścian
  • wykonywanie zadań fizycznych – rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • praktyczna umiejętność obsługiwania narzędzi budowlanych – młotów wyburzeniowych, maszyn udarowych, szlifierki kątowej
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • zamieszkanie na miejscu – meldunek
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia budowlane do pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zapewnione przejazdy wewnętrzne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 517143017

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 38460534c6577de4