€ 8000-9000 PLN

Bez znajomości języka od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu kosmetyków Suhl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Suhl
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 13, 2021 02:01

Z bezpłatnym zakwaterowaniem dla pakowaczy w rejonie Suhl dostępna praca w Niemczech. Bez znajomości języka od zaraz zatrudnienie przy pakowaniu kosmetyków na magazynie dystrybucyjnym.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Lokalizacja: okolice Suhl, Niemcy

Wynagrodzenie: od 8000 do 9000 PLN miesięcznie brutto (1350-1550 euro netto miesięcznie)

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie nieskomplikowanych prac polegających na pakowaniu produktów do kartoników

Oczekiwania:

  • mobilność – prawo jazdy + własne auto do dojazdów ok. 7 km
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie obuwia roboczego 3/4 klasa S1

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze i przyuczenie
  • system zmianowy, zmiana nocna płatna ekstra + 25%
  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckiej umowie o pracę
  • pełny etat – 40 godzin pracy w tygodniu + możliwe nadgodziny
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą po 18 miesiącach
  • bezpłatne zamieszkanie
  • płatne dni świąteczne
  • opieka koordynatora dwujęzycznego

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: 500 213 805

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-praca-na-produkcji-okolice-suhl-CID4-IDHnikP.html

ID ogłoszenia: 5626111bd5901214