€ 14,50/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2022 2:36 am
  • Wygasa: 20 dni, 13 godzin

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra. Niemcy praca bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka metra

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu, myciu i dezynfekowaniu wagonów metra
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie sprzętów, detergentów zgodnie z ich przeznaczeniem

Wymagania:

  • brak nałogów
  • brak uczuleń alergii – szczególnie na chemię do sprzątania i środki do dezynfekcji
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • przykładanie się do obowiązków
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • umiejętność pracy w zespole

  • na miejscu zapewnione szkolenie pracownicze w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie od zaraz z opcją przedłużenia na stałe dla pracowników najlepszych
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • komplet odzieży pracowniczej
  • za darmo zapewnione zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech przy sprzątaniu metra, zapraszamy do wysłania zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie metra, Berlin 11/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-metra-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 12637f8222091e1