€ 11,50/h +dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz dla dostawcy-kierowcy kat.B w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2019 00:15

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz w restauracji z Lipska dla kierowców kat.B. Zatrudnienie bez języka na stanowisku dostawcy jedzenia z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Dostawca pizzy

Termin: od grudnia 2019

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca dla kierowców przy rozwożeniu dań kuchni włoskiej – głównie pizzy, ale również makaronów i deserów
  • pracownik będzie miał do dyspozycji mały samochód służbowy, telefon komórkowy oraz kartę paliwową
  • obowiązkiem jest kulturalne obsługiwanie klientów – dostawa pizzy pod drzwi, pobranie należności, wydanie reszty wraz z dowodem zakupu

Wymagania:

  • szybkość w przyswajaniu nowych umiejętności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przykładanie się do obowiązków
  • znajomość języka angielskiego
  • chęć do podjęcia nauki języka niemieckiego będąc na miejscu
  • motywacja, pracowitość, elastyczność
  • zdolność do liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki oraz naturalnie napiwki od klientów
  • pracę od zaraz
  • pomoc przy formalnościach oraz pełne wsparcie koordynatora na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 150 euro miesięcznie od osoby
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca listopada 2019. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Lipsk– imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4075dd73fb062925