€ 10.15 € brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie w Ibbenbüren od zaraz dla komisjonerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ibbenbüren (Nadrenia Północna-Westfalia)
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 20, 2020 02:21

Na magazynie w Ibbenbüren od zaraz dla komisjonerów również bez znajomości języka dostępna do podjęcia legalna praca w Niemczech przy komisjonowaniu oraz pakowaniu artykułów różnego typu.

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb

NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego, ale jeśli znasz język niemiecki, to możesz liczyć dodatkowo na atrakcyjne benefity!
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Prawo jazdy mile widziane

mp@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 4485f89a52a86896