€ 12 €/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca 2021 od zaraz pakowanie art. medycznych, Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Turyngia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 12, 2021 03:36

Firma z Turyngii poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu art. medycznych. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz el. medycznych

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Turyngia, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac manualnych przy montażu raz pakowaniu części medycznych
  • praca wykonywana jest w warunkach sterylnych i konieczne jest przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trójzmianowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • pełna samodzielność
  • przykładanie się do obowiązków
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • przestrzeganie zasad BHP w pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zorganizowaniu zamieszkania oraz wyjazdu
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w założeniu wniosku o świadczenia
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • opcja pracy w soboty
  • niemiecką umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych
  • dodatek na święta Bożego Narodzenia oraz urlop do 600 euro

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację:

  • Marta Olszowa Tel. 0048 515 073 117
  • Ewa Goss Tel. 0048 799 030 680
  • Valeria Sivtsova Tel. 0049 345 299836 15

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy,oferta,7959966

ID ogłoszenia: 8456046cac630ba6