€ 9,50 brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu owców w Essen 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: wrzesień 18, 2017 00:03

Od zaraz tymczasowa, fizyczna praca w Niemczech na terenie Essen przy sortowaniu owoców. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków na ok 6 tygodni z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Essen

Zarobki: 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie bezpłatne + premia

Start: od zaraz

Umowa: 6 tygodni

Zadania:

Na 6 tygodni pilnie poszukiwani dyspozycyjni pracownicy fizyczni do legalnej pracy w Niemczech polegającej na ręcznym sortowaniu owoców sezonowych przy taśmie produkcyjnej w zakładzie przetwórstwa spożywczego w Essen.

Wymagania:

– wysoka sprawność fizyczna

– dyspozycyjność w podanym okresie

– gotowość do pracy na nadgodziny

– brak nałogów

Oferujemy:

– atrakcyjną, tymczasową pracę w Niemczech

– premia na zakończenie kontraktu w wysokości 300 euro

– bezpłatny bus z Wrocławia do Essen i powrotny po zakończeniu kontraktu

– zakwaterowanie bezpłatne w przytulnym pensjonacie

Mile widziane także osoby w parach oraz grupy osób najlepiej jeśli dysponują własnym samochodem.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:  sortowanie owoców Essen 09/2017

Dringende Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 39459beede1ed806