€ 13,40/h +dieta

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy przy przeprowadzkach od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 6, 2020 5:57 am

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Pensja: 13,40 euro brutto na godzinę pracy plus dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto

Obowiązki:

  • zadania o charakterze fizycznym przy przeprowadzkach
  • prace wypełniane są zespołowo
  • pracownik zajmuje się kompleksowymi przeprowadzkami – od demontażu, zabezpieczenia mienia po przewóz i rozładunek oraz montaż na miejscu

Wymagania:

  • pełna samodzielność, równocześnie umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B lub C
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienność, solidność, zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • świadczenia socjalne
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu pracowniczym
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 11/2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przeprowadzki-kolonia/

ID ogłoszenia: 8475fa3f3896b797