€ 2000-2800 brutto

Bez znajomości języka dla par praca w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni RTV Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 3, 2021 02:30

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Ogłoszenie z Bremen dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Pensja: 2000 do 2800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielnie kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie
  • przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • dbanie o porządek
  • obsługiwanie wózków widłowych, skanera, komputera oraz bram
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pełne zdyscyplinowanie, solidność, sumienność
  • przykładanie się do zadań
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia i umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone zadania możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • prawo do urlopu płatnego
  • wdrożenie w obowiązki
  • świadczenia socjalne
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 450 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 39761082d71a496e