€ 13-14,50/h brutto

Bez znajomości języka dla par dam pracę w Niemczech na magazynie odzieżowym od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 19, 2021 02:36

Oferujemy od zaraz zatrudnienie na magazynie odzieżowym z Hamburga. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2021 dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z odzieżą

Pensja: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace codzienne na magazynie z odzieżą oraz akcesoriami i obuwiem
  • obowiązkiem będzie kompletowanie i pakowanie towarów do wysyłki, przyjmowanie oraz rozliczanie dostaw, wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • pracownik będzie również zajmował się odpowiednim zatowarowaniem, zgłaszaniem braków, składaniem zamówień na niezbędne produkty do realizowania swoich zadań (folia, nożyczki, pudełka itp.)

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na pół roku
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 500 euro od par miesięcznie lub 350 euro od osoby za miejsce w pokoju jednoosobowym albo 250 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn odzieżowy Hamburg 02/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 171602ebdf4e143d