€ do 4345 PLN NETTO/3tyg.

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy inwentaryzacjach – liczeniu towarów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 14, 2019 03:37

Od zaraz również bez znajomości języka i doświadczenia poszukiwani chętni do fizycznej pracy w Niemczech przy inwentaryzacjach – liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych (różne lokalizacje).

STAWKA nawet 4345 zł NETTO za 3 tygodnie pracy!
Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

Obowiązki:
– liczenie towaru w markecie,
– obsługa skanera elektronicznego.

Wymagania:
– czynne prawo jazdy kat. B,
– umiejętność sprawnego liczenia,
– gotowość do pracy 6 dni w tygodniu (inwentaryzacje dzienne lub nocne),
– pełnoletność.

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
– pierwszą wypłatę już po 5 dniach pracy,
– możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
– zapewniony transport do pracy i z pracy oraz na terenie Niemiec,
– zapewnione zakwaterowanie na terenie Niemiec,
– opiekę polskiego koordynatora,
– różne stawki w zależności od pełnionej funkcji (liczący, kierowca, tłumacz).

Aktualne terminy wyjazdów są dostępne po zalogowaniu się na stronie

Zgłoszenie i formalności możesz załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu!
Wyślij zgłoszenie poprzez naszą stronę lub wyślij SMS o treści: „Kierowca – imię i nazwisko”.
Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.

Informujemy, że:
• Administratorem danych osobowych jest spółka Invent Sp. z o.o., ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000314408, NIP 1010003124, ogłaszająca rekrutację.
• Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: daneosobowe@invent.ag
• Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
• Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.
• Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.
• Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
• Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
• Odbiorcami danych są: pomioty przetwarzające dane na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym dostawcy usług i klienci Administratora.
• Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.

ID ogłoszenia: 375cd9778b14cb9

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez INVENT INVENT

Ostatnie przedmioty dodane przez INVENT INVENT »