€ 12,19/h + zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Grudzień 22, 2018 1:34 am

Od zaraz zatrudnimy chętnych do pracy w Niemczech na produkcji kanapek i wrapów. Ogłoszenie z Hanoweru dla osób bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Hanower, Niemcy

Pensja: 12,19 euro na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy obsłudze maszyn i przygotowywaniu składników
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie, składanie i etykietowanie
  • utrzymywanie czystości na stanowisku

Wymagania:

  • samodzielność, pracowitość, zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • punktualność
  • zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarnej
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • bardzo dobrą pensję
  • zatrudnienie na pełen etat
  • umowę na 3 miesiące
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

produkcja-kanapek-wrapów/01/19

Prosimy także o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8155c1826e07535f