€ 2360 +premie, dodatki

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 5, 2021 03:53

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2360 euro brutto miesięcznie plus dodatki do pensji podstawowej

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy, który już na początku pandemii przygotował tak stanowiska oraz system pracy, aby w fabryce panowały w pełni bezpieczne warunki
  • zorganizowane są środki ochrony indywidualnej, przeszkolenie i odpowiednia odzież
  • do zadań należeć będzie pilnowanie ciągłości, pakowanie, obsługa sprzętu

Wymagania:

  • motywacja, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność, wielozadaniowość
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie opiekuna polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na konto lub gotówką – w zależności od preferencji pracownika
  • pomoc przy dopełnianiu spraw w urzędach
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w wynajętych mieszkaniach
  • opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na poniżej podany adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/k/02/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-na-produkcji-czekolady-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-w-koln/

ID ogłoszenia: 94604137b2ef079